جدیدترین بازی ها برای گوشی های اندروید

بازی موبایل

بازی تولد تاریکی Darkness Reborn v1.1.8 android + مود + تریلر

یکی از بهترین گیم های اکشن آندروید با امتیاز ۴٫۴ در گـوگل پلی!

Darkness Reborn بازی اکشن و فوق العاده جذاب است که برای آندروید منتشر شده است در گوگــل پلی امتیاز ۴٫۴ را به دست آورده است! تاریکی سرنوشت شما را رقم می زند! این شعاری است که در گیم تولد تاریکی به کار رفته است! اژدها آزاد شده است هم اکنون تاریکی نیروهای اهریمنی تمام جا را فرا گرفته اند هم اکنون شما در این بازی باید در نقش جنگجوی قدرتمند و با عزم همه تلاش خود را به کار گیرید تا به جنگ با این نیروهای اهریمنی بروید و سرانجام به هدف نهایی خود یعنی از بین بردن شوالیه تاریکی و اژدهای خشم گین برسید! مسافرت را در جهان تاریکی ها شروع کرده با چالش های مختلف ی که پیش روی شماست مبارزه بکنید ، شما جنگجوی واقعی هستید پس این را به تمام ثابت بکنید تاریکی ها را یکبار برای همواره از سرزمین بیرون بکنید ! پیروزی با شماست! با مصرف از قابلیت مولتی پلیر گیم می توانید با دوست ها خود وارد جنگ شوید و توانایی های خود را به آنها نشان دهید. در این بازی آنلاین فوق العاده زیبا جذاب می توانید تیم هایی ۳ نفره تشکیل داده و در مقابل دوست ها خود به گیم بپردازید. گیم یکی از جذابترین گیم های آنلاینی است که تهم اکنون برای آندروید منتشر شده است می تواند تا ساعت ها شما و دوست ها تان را سرگرم خود بکنید . اگر شما هم از علاقه مندان بازی های اکشن صد اما آنلاین می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی بی مثل را از دست ندهید. برای دانـلود عکس های بیشتر از محیط گیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید. بازی تولد تاریکی Darkness Reborn v1.1.8 اندروید + مود + تریلر, ۳٫۴ out of 5 based on 83 ratings
گیم عمیق زیر آسمان Deep Under the Sky v1.205 آندروید – بدون نیاز به دیتا + تریلر
Deep Under the Sky | شگفتی جهان را در این گیم ببینید!

Deep Under the Sky گیم فوق العاده زیبا گرافیکی است که برای آندروید منتشر شده است در نگاه اول که وارد گیم شوید ممکن است با خود بگویید وارد جهان ی رنگ ها گرافیک شده اید درست هم می گویید! گیم با قیمت ۳٫۹۹ دلار در فروشگاه به فروش می رسد و تهم اکنون دارای امتیاز بالای ۴٫۲ ستاره است . تمام چیز از انفجار چتر دریایی شروع شد! با مصرف از کنترل های آسان گیم در هوا پرواز بکنید یک چشم انداز بیگانه روانگردان را کشف بکنید ! من آن را حفاری کردم …. حفاری بسیار عمیق چیرهای بسیاری را کشف کرده ام شما هم می توانید در این جهان ی بی شبیه چیزهای نو ی کشف بکنید که باعث شگفتی شما شوند؟ گیم بسیار قشنگ است و بدون شک شما شیفته آن خواهید شد این بازی فوق العاده است!

خصوصیات ی اصلی و کلیدی بازی:

- کشف چشـم انداز بیگانه و روانگردان

- گرافیک بی شبیه بی نهایت بالای بازی

- بیش از ۸۰ وهله در جهان ی زیبا ی بازی انجام دهید!

- موزیک متن فیلم دیدنی chillout

- کنترل آسان یک انگشتی بازی

- ستاره ها و جوایز پنهان بازی

- انفجار و فراگیری تمام جا با فیزیک واقعی

- جمع آوری تمام ستاره ها را برای باز کردن حالت DARK

توصیه می کنیم به هیچ وجه این گیم بی شبیه گرافیکی را از دست ندهید. برای دانلود و عکس های بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!
گیم کشتی گمشده The Lost Ship v2.5 اندروید – همراه دیتا + تریلر

یک بازی ماجراجویی فکری بسیار زیبا

The Lost Ship بازی فوق العاده زیبا فکری بی مثل است که برای android منتشر شده است. ماجراجویی خود را شروع کنید سعی بکنید تا با حل پازل و معماهای مختلف کشتی دزدان دریایی که قرن ها پیش منفجر در اعماق دریا غوطه ور شد را پیدا بکنید . عموی شما هنری جریان های بسیاری در این مورد برای شما تعریف کرده است، هم اکنون زمان کودکی شما به انتها رسیده باید با مصرف از مهارت های باستان شناسی که دارید همه تلاش را به کار گیرید تا این کشتی را ردیابی گنجینه ای که در اعماق دریا پنهان شده است دست یابید. آخرین مطالعات نشان می دهد که این کشتی دچار طوفان شده و بعد از انفجار در جزایر کارائیب گرفتار شده است. هم اکنون دست به کار شوید قبل از هر کسی دیگری این کشتی گم شده را پیدا بکنید !

خصوصیات ی بازی:

- ماجراجویی بسیار سخت فریبنده

- بیش از ۷۰ صحنه مختلف گرافیکی

- موسیقی متن بی شبیه

- نقشه پویا برای نمایش محیط اطراف موقعیت شما

- ده ها پازل سرنخ برای کشف

- پشتیبانی از گوشی تبلت های android

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این گیم را از دست ندهید!

گیم کشتی گمشده The Lost Ship v2.5 آندروید - همراه دیتا + تریلر, ۳٫۰ out of 5 based on 26 ratings