دنیای نازی

یکشنبه 23 فروردین 1394

اس ام اس فلسفی,اس ام اس فلسفی زیبا,اس ام اس فلسفی 92,اس ام اس فلسفی 91

منبع مطلب :

http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 
 • سه شنبه 18 فروردین 1394

  در این بخش از مدل لباس دخترانه سایت مدل لباس، طرح های جدید مدل تونیک دخترانه سال ۲۰۱۵ راآماده کرده ایم. مدل تونیک دخترانه در این بخش از مدل لباس دخترانه سایت مدل لباس، طرح های جدید مدل تونیک دخترانه سال ۲۰۱۵ راآماده کرده ایم. شما می توانید از این تونیک ها در مجالس و یا در خانه استفاده کنید مدل تونیک شیک دخترانه مدل تونیک مجلسی دخترانه طرح جدید تونیک ۲۰۱۵ دخترانه جدیدترین مدل تونیک تونیک زیبا و شیک مدل تونیک کره ای بخوانید: جدیدترین مدل تونیک دخترانه کره ای ۹۴ مدل تونیک مجلسی جدید ۲۰۱۵ مدل تونیک دخترانه ۲۰۱۵ جدید طرح دار مدل تونیک جدید دخترانه مجلسی ۹۴ مدل تونیک زمستانی دخترانه بافت ۲۰۱۵ مدل تونیک بافتنی دخترانه مجلسی ۲۰۱۵ مدل تونیک جدید دخترانه mavi 2015 مدل تونیک مجلسی ۲۰۱۵ بافتنی

  مدل تونیک دخترانه

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  در این بخش از مدل لباس دخترانه سایت مدل لباس، طرح های جدید مدل تونیک دخترانه سال ۲۰۱۵ راآماده کرده ایم.

  شما می توانید از این تونیک ها در مجالس و یا در خانه استفاده کنید

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  مدل تونیک شیک دخترانه

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  مدل تونیک مجلسی دخترانه

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  طرح جدید تونیک ۲۰۱۵ دخترانه

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  جدیدترین مدل تونیک

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  تونیک زیبا و شیک

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  مدل تونیک کره ای

  مدل تونیک دخترانه شیک ۲۰۱۵

  بخوانید:

  جدیدترین مدل تونیک دخترانه کره ای ۹۴

  مدل تونیک مجلسی جدید ۲۰۱۵

  مدل تونیک دخترانه ۲۰۱۵ جدید طرح دار

  مدل تونیک جدید دخترانه مجلسی ۹۴

  مدل تونیک زمستانی دخترانه بافت ۲۰۱۵

  مدل تونیک بافتنی دخترانه مجلسی ۲۰۱۵

  مدل تونیک جدید دخترانه mavi 2015

  مدل تونیک مجلسی ۲۰۱۵ بافتنی

  مدل تونیک دخترانه,مدل تونیک دخترانه زیبا,مدل تونیک دخترانه جدید,مدل تونیک دخترانه مجلسی,مدل تونیک دخترانه کره ای,مدل تونیک دخترانه شیک

  منبع مطلب :

  http://modnow.ir/

 • نظرات() 
 • دوشنبه 10 فروردین 1394

  پس از آن، موارد مشابهی در دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا رخ داد و این ویروس را به یک نگرانی جدی تبدیل کرد. این ویروس قادر است از انسانی به انسان دیگر، یا از حیوانات به انسان ها منتقل شود و به همین دلیل، جزو بیماری های مشترک انسان و حیوان محسوب می شود.بااینکه در رخدادهای اولیه بیماری در کشورهای مالزی و سنگاپور، 90درصد از افراد آلوده برای گذران زندگی با خوک ها سروکار داشتند؛ اما کارشناسان بهداشت فکر می کنند که این ویروس شاید از خفاش های میوه خوار سرچشمه گرفته باشد.

  خطرناک ترین سلاح های زیستی جهان عکس

  خطرناک ترین سلاح های زیستی جهان عکس,1- ویروس کایمرا- هیولای مرگبار
  طاعون، آبله، سیاه زخم و دیگر بیماری های طبیعی و کشنده دنیا به وجود نیامده اند تا شما را از پا در آورند.

   

  هر ویژگی زیان آوری که این بیماری ها دارند، فقط نتیجه تکامل آنهاست و هدف اصلی جانداران عامل آنها تولیدمثل و استفاده از بدن انسان به عنوان محملی برای رشد و گسترش است. اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که دانشمندان ماده ژنتیکی این جانداران را دستکاری می کنند؟

   

  اگر خواست انسان برای برپا کردن جنگ به ویژگی های طبیعی این جانداران را دستکاری می کنند؟

   

  اگر خواست انسان برای برپا کردن جنگ به ویژگی های طبیعی این جانداران اضافه شود، چه بیماری وحشتناکی پیدا خواهدشد؟ متاسفانه به وجود آوردن چنین ارگانیسم هایی صرفا برگی از یک رمان علمی- تخیلی نیست و به وقوع پیوسته است.
  خطرناک ترین سلاح های زیستی جهان عکسدر افسانه های یونانی و رومی، کایمرا هیولایی بود که از ترکیب اندام های شیر، بز و مار پیدا شده بود. هنرمندان در اواخر قرون وسطی از این موجود به عنوان نمادی برای نشان دادن سرشت پلید شیطان استفاده می کردند.

   

  در علم ژنتیک مدرن، ارگانیسم کایمریک جانداری دو یا چند رگه است که از ترکیب ژن های گونه های مختلفی پیدا شده است.

   

  به خاطر نامش، ممکن است انتظار داشته باشید که همه موجودات کایمرا نمونه های بدشکلی از دستکاری های انسان برای رسیدن به اهداف شرورانه باشند. اما خوشبختانه، دانسته های ما در علم ژنتیک، بیشتر منجر به ساخته های مفید شده است.

   

  برای مثال، کایمرایی که سرماخوردگی را با فلج اطفال ادغام می کند، ممکن است به درمان سرطان مغز کمک کند.

   

  اما تا زمانی که جنگ به راهش در تاریخ بشریت ادامه می دهد، سوءاستفاده از این علم احتناب ناپذیر است.

   

  ژنتیک دانان همین حالا هم با دستکاری ساختار ژنتیکی راه هایی برای افزایش مرگ آوری سلاح هایی مانند آبله و سیاه زخم پیدا کرده اند. با ادغام ژن ها، دانشمندان می توانند از لحاظ تئوری ویروسی به وجود آورند که در آن واحد دو بیماری ایجاد کند.

   

  در اواخر دهه 1980، اتحاد جماهیر شوروی در پروژه کایمرای خود امکان ادغام آبله و ابولا را به یک ابر ویروس بررسی کرد.

   

  سناریوهای کابوس وار محتمل دیگر، شامل نژادهای از ویروس هاست که به هدف های ویژه آسیب می زنند.

   

  یک ویروس نهان برای مدت های طولانی خفته باقی می ماند تا محرکی از پیش تعیین شده آن را بیدار کند. سلاح های زیستی کایمریک دیگر، ممکن است برای فعال شدن به دو جزء نیاز داشته باشند.

   

  نوعی از سم بوتولینم را در نظر بگیرید که هنگام با پادزهر خود مخلوط می شد حتی مرگ آورتر هم می شود. چنین حمله زیستی نه تنها باعث افزایش میزان مرگ و میر می شود، بلکه ممکن است اعتماد عموم را به سامانه سلامت عمومی و پزشکان از بین ببرد.

   

  2-انفجار برنج- بمب قحطی
  تعدادی از باکتری ها، ویروس ها و سم ها خطر عمده ای را برای انسان در بر دارند، ولی بسیاری از عوامل زیستی دنیا طعمه دیگری را ترجیح می دهند؛ محصولات غذایی کشت شده، از بین بردن منابع غذایی دشمن یکی از استراتژی های آزمایش شده در طول زمان است،

   

  چه شما در حال دفاع از سرزمین تان در مقابل یک نیروی مهاجم باشید، چه شهری با دیواره های بلند را محاصره کرده باشید. بدون غذا، جمعیت تضعیف می شود، هراس همه را فرا می گیرد، فتنه برپا می شود و در نهایت همه می میرند.

   

  چندین کشور، به خصوص روسیه و ایالات متحده، بخش عمده ای از تحقیقات شان را به بیماری ها و حتی حشراتی که هدف اصلی شان محصولات غذایی است،اختصاص داده اند.

   

  این حقیقت که کشاورزی نوین معمولا بر تولید عمده یک محصول متمرکز می شود، فقط شرایط  را برای سازندگان قحطی و گرسنگی هموارتر می کند.
  خطرناک ترین سلاح های زیستی جهان عکسیکی از سلاح های زیستی «انفجار برنج» است؛ قارچی به نام «پیریکولاریا اوریزا» (Pyricularia Oryzae) که محصولات کشاورزی را آلوده می کنند. این بیماری تاکنون در 85 کشور جهان گزارش شده است و می توان گفت هرکجا که برنج به صورت وسیع و تجاری کشت می شود،

   

  این بیماری نیز وجود دارد. زمانی که انفجار برنج به مزارع حمله می کند،

   

  روی برگ های گیاهان آلوده به سرعت بریدگی های خاکستری رنگ شامل هزاران هاگ قارچ پدید می آید.

   

  این هاگ ها که سریعا تکثیر و از گیاهی به گیاهی دیگر منتقل می شوند. در حالی که پرورش گیاهان مقاوم، راه کار دفاعی خوبی در مقابل بعضی بیماری هاست، انفجار برنج هم چنان مشکل زا خواهدبود؛ چرا که ساخت گیاهی مقاوم در برابر یک نوع کافی نیست: انفجار برنج 219 نوع متفاوت دارد.

   

  چنین سلاح زیستی مانند آبله و بوتولیسم قاتل مطمئنی نخواهدبود؛ اما می تواند علاوه بر ایجاد قحطی و گرسنگی شدید در کشورهای فقیرتر، باعث زیان های اقتصادی و مشکلات بزرگ دیگری نیز بشود.

   

  تعدادی از کشورها، مانند ایالات متحده، انفجار برنج را به عنوان سلاحی زیستی دنبال کرده اند. تا زمانی که ایالات متحده بخواهد برنامه ضد محصولات غذایی خود را اعمال کند، حدود یک تن قارچ های مضر را برای حمله ای احتمالی به آسیا آماده  کرده است.

   

  حتی اگر شما خوردن غذاهای گوشتی را به برنجی ترجیح می دهد، به یاد داشته باشید بیماری هایی چون ریندرپست وجود دارند که دوستداران غذاهای گوشتی را نیز تهدید می کنند.

   

  3-    نیپا ویروس- اسلحه ای بدون پادزهر
  ویروس ها در گذر زمان سازگاری پیدا می کنند و تکامل می یابند. گونه های جدیدی به وجود می آیند و بعضی اوقات هم ارتباط نزدیک بین انسان ها و حیوانات اجازه می دهد تا بیماری های کشنده به بالای زنجیره غذایی برسند. همین طور که جمعیت انسان به افزایش خود ادامه می دهد،

   

  پیدایش بیماری های جدید اجتناب ناپذیر است. و هر بار که رخدادی جدید عناوین مطبوعات را می سازد، می توانید مطمئن باشید که کسی در این فکر است که چگونه آن را به یک اسلحه تبدیل کند.

   

  نیپاویروس که در زمره این موارد است، بیماری است که در سال 1990 مورد توجه سازمان های بهداشتی دنیا قرار گرفت. بروز این ویروس در ناحیه «نیپا» در مالزی رخ داد 205 نفر را آلوده کرد و 105 را به کام مرگ فرو برد.

   

  پس از آن، موارد مشابهی در دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا رخ داد و این ویروس را به یک نگرانی جدی تبدیل کرد. این ویروس قادر است از انسانی به انسان دیگر، یا از حیوانات به انسان ها منتقل شود و به همین دلیل، جزو بیماری های مشترک انسان و حیوان محسوب می شود.
  خطرناک ترین سلاح های زیستی جهان عکسبااینکه در رخدادهای اولیه بیماری در کشورهای مالزی و سنگاپور، 90درصد از افراد آلوده برای گذران زندگی با خوک ها سروکار داشتند؛ اما کارشناسان بهداشت فکر می کنند که این ویروس شاید از خفاش های میوه خوار سرچشمه گرفته باشد.

   

  متاسفانه هنوز سازوکار دقیق انتقال آن مشخص نیست؛ اما انتقال انسانی آن نیز قابل توجه است. در 50 درصد از موارد گزارش شده، منشاء آلودگی انسانی بوده و بیماری از طریق افراد مبتلا به دیگران منتقل شده است.

   

  کسانی که به نیپا ویروس مبتلا می شوند، دچار خواب آلودگی، عدم توانایی جهت یابی، تشنج و در نهایت کما می شوند. نرخ مرگ و میر این ویروس 50 درصد است و در حال حاضر، هیچ درمان استاندارد یا واکسنی برایش وجود ندارد.

   

  آیا طبیعت همواره راه های جدید را نشان می دهد تا با آن یکدیگر را نابود کنیم؟ ولی انگار این برای بعضی افراد کافی نیست. کافی است

   

  یکبار دیگر به ویروس کایمرا نگاه کنید و به یاد بیاورید که چگونه برخی دانشمندان در تلاشند تا سلاح های مرگ آور طبیعت را کشنده تر از خود طبیعت بسازند. مطالعات علمی دو سده اخیر قابلیت عظیمی برای انسان ها فراهم آورده تا دنیایی بهتر بسازند، یا دنیای را که دارند نابود کنند.

   

   

  منبع:مجله همشهری دانستنیها

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • دوشنبه 10 فروردین 1394

  راب مور انگلیسی نامش در کتاب رکوردهای گینس به دلیل زدن رکورد طولانی ترین سخنرانی عمومی در جهان ثبت شد . او ۴۶ ساعت و ۳۹ دقیقه بدون وقفه در یک مجمع عمومی سخنرانی کرد در این مجموعه از ۷ گنج ، سری اول از برترین عکسها و تصاویر سال ۹۳ را برای علاقمندان گردآوری کرده ایم. با ما همراه شوید و این تصاویر بی نظیر را ببینید… جوان چینی در شهر فوژو یک ون حامل ۹ مسافر را در حالی که روی شیشه خرده ها قرار دارد با دندان به جلو می کشد جوان قهرمان چینی تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول یک روبات در حال گل دادن به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در نمایشگاه سالانه تجارت و صنعت در هانوفر آلمان روبات در حال گل دادن به آنگلا مرکل شالی برنج در استان یونان چین شالی برنج

  در این مجموعه از ۷ گنج ، سری اول از برترین عکسها و تصاویر سال ۹۳ را برای علاقمندان گردآوری کرده ایم. با ما همراه شوید و این تصاویر بی نظیر را ببینید…

  جوان چینی در شهر فوژو یک ون حامل ۹ مسافر را در حالی که روی شیشه خرده ها قرار دارد با دندان به جلو می کشد

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  جوان قهرمان چینی

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  یک روبات در حال گل دادن به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در نمایشگاه سالانه تجارت و صنعت در هانوفر آلمان

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  روبات در حال گل دادن به آنگلا مرکل

  شالی برنج در استان یونان چین

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  شالی برنج در استان یونان چین

  آتش بازی در تایلند برای جلب نظر توریست ها

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  آتش بازی در تایلند

  راب مور انگلیسی نامش در کتاب رکوردهای گینس به دلیل زدن رکورد طولانی ترین سخنرانی عمومی در جهان ثبت شد . او ۴۶ ساعت و ۳۹ دقیقه بدون وقفه در یک مجمع عمومی سخنرانی کرد

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  رکوردار طولانی ترین سخنرانی

  مسابقات موسیقی یوروویژن در دانمارک

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  مسابقات موسیقی یوروویژن در دانمارک

  استفاده از حشرات در اب نبات ها و شیرینی ها به عنوان یک منبع تغذیه سرشار از پروتئین، ارزان و فراوان

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  استفاده از حشرات در اب نبات

  ماساژ درمانی باغ وحشی در فیلیپین به وسیله مارهای پیتون برای بازدید کنندگان

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  ماساژ درمانی با مار پنتون

  یک توریست مشغول عکس گرفتن در داخل حباب آب (شهر لیسبون پرتغال)

   

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  یک توریست مشغول عکس گرفتن در داخل حباب آب

  کشاورزی در منطقه آگارتالا هند

   

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  کشاورزی در هند

  هندوها در حال اجرای  آیین مذهبی چات پوجا در رود یامونا در دهلی نو

  تصاویر برگزیده سال ۱۳۹۳ – قسمت اول

  آیین مذهبی چات پوجا در دهلی

  گردآوری و تنظیم : گروه ۷ گنج

  www.7ganj.ir

  برگرفته از عصر ایران

   

  شنبه 8 فروردین 1394

  ۳- با شناختی که از موکل جناب آقای فرزاد حسنی پیدا کرده ام، هرگز ایشان را اهل عجز و لابه و التماس ندیده ام و اگر موکل اینجانب بنابر ادعای همکار محترم، حق طلاق به همسر خود داده است تا ایشان از طرح شکایت خودداری نمایند، سئوال این است پس چرا پس از آن تاکنون حداقل چهار دعوای حقوقی و کیفری از سوی موکل ایشان علیه آقای حسنی مطرح گردیده است؟ سرکار خانم نامداری، در غیاب موکل و بدون علم و اطلاع ایشان به دادگاه خانواده مراجعه و حتی در این میان نسبت به توقیف منزل و حساب بانکی موکل اقدام نمودند. اما موکل اینجانب با سعه صدر منتظر تصمیم دادگاه در خصوص نحوه پرداخت مهریه باقی مانده اند. طرح شکایت کیفری ضرب و جرح و تهدید به قتل نیز به دلیل فقد ادله و همچنین استعلام از دادگاه خانواده به نفع موکل مختومه گردیده است. بدیهی است اگر در این خصوص ادله متقنی وجود داشت، بر فرض رضایت شاکی، جنبه عمومی جرم از سوی مرجع قضایی تعقیب می گردید. بنابراین، طرح چنین دعاوی و تهدید موکل در خصوص فایل های صوتی ادعایی صرفاً در جهت فشار بر موکل ، پیشبرد دعوای حقوقی و هدف گرفتن آبروی موکل است.

  فرزاد حسنی و ازاده نامداری

  وکیل فرزاد حسنی در مورد ادعای ازاده نامداری صحبت های جدیدی مطرح کرد

   

   

  به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، بعد از اتفاقات روزهای اخیر که میان آزاده نامداری و فرزاد حسنی دو مجری مشهور تلویزیون افتاده است، این بار دکتر عباس تدین وکیل فرزاد حسنی جوابیه ای بلند و بالا در اختیار خبرنگاران قرار داده تا منتشر شود. متن این جوابیه را در ادامه مشاهده میکنید:

   

  دکتر عباس تدین، وکیل آقای فرزاد حسنی

  هرچند طرح مسایل و موضوعات شخصی و خانوادگی به ویژه از سوی هنرمندان و مشاهیر جامعه و دامن زدن به آن در سطح رسانه ها و افکار عمومی، پسندیده و مطلوب طبع سلیم نخواهد بود، اما به درخواست موکل و به دنبال شروع طرح این مباحث از ناحیه همسر سابق موکل و دامن زدن  غیر حرفه ای به آنها از ناحیه وکیل ایشان، به منظور روشن شدن افکار عمومی و دعوت طرف مقابل به تبعیت از قانون و رعایت حرمت آبروی مؤمن مطالبی را مختصراً به عرض می رسانم:

   

  ۱- برخلاف ادعای همکار محترم، موکل اینجانب تاکنون در خصوص روابط خصوصی و زندگی شخصی خود مطلبی را اظهار ننموده بودند و از ابتدای امر موکل ایشان با مصاحبه های متعدد در مجلات و فضای مجازی، موضوعات خصوصی زندگی خود با موکل را علنی نموده و از این طریق افکار عمومی را با خود همسو و حیثیت و آبروی موکل را هدف قرار دادند.

   

  ۲- این که همکار محترم، موکل را متهم به خشونت خانگی و حبس همسر خود در خانه نموده اند، موضوعی است که برای اولین بار از سوی ایشان و بدون ارائه هر گونه دلیل متقن و محکمه پسندی مطرح شده است که طرح چنین موضوعاتی از سوی یک وکیل دادگستری، بسیار عجیب و بعید می نماید. بدیهی است اگر چنین موضوعی واقعیت داشت، در دل دعاوی عدیده ایشان علیه موکل مطرح می گردید؛ خاطر نشان می سازم که موکل اینجانب تا قبل از مفارقت و جدایی، زندگی مشترک خود با خانم آزاده نامداری را شروع نکرده و منزل مستقلی نداشته اند تا در مظان رفتار ادعایی همکار محترم قرار گیرند.

   

  ۳- با شناختی که از موکل جناب آقای فرزاد حسنی پیدا کرده ام، هرگز ایشان را اهل عجز و لابه و التماس ندیده ام و اگر موکل اینجانب بنابر ادعای همکار محترم، حق طلاق به همسر خود داده است تا ایشان از طرح شکایت خودداری نمایند، سئوال این است پس چرا پس از آن تاکنون حداقل چهار دعوای حقوقی و کیفری از سوی موکل ایشان علیه آقای حسنی مطرح گردیده است؟ سرکار خانم نامداری، در غیاب موکل و بدون علم و اطلاع ایشان به دادگاه خانواده مراجعه و حتی در این میان نسبت به توقیف منزل و حساب بانکی موکل اقدام نمودند. اما موکل اینجانب با سعه صدر منتظر تصمیم دادگاه در خصوص نحوه پرداخت مهریه باقی مانده اند. طرح شکایت کیفری ضرب و جرح و تهدید به قتل نیز به دلیل فقد ادله و همچنین استعلام از دادگاه خانواده به نفع موکل مختومه گردیده است. بدیهی است اگر در این خصوص ادله متقنی وجود داشت، بر فرض رضایت شاکی، جنبه عمومی جرم از سوی مرجع قضایی تعقیب می گردید. بنابراین، طرح چنین دعاوی و تهدید موکل در خصوص فایل های صوتی ادعایی صرفاً در جهت فشار بر موکل ، پیشبرد دعوای حقوقی و هدف گرفتن آبروی موکل است.

   وکیل فرزاد حسنی در مورد ادعای ازاده نامداری صحبت های جدیدی مطرح کرد

   

  ۴- این که چگونه همکار محترم با علم به جرم بودن افترا و نشر اکاذیب، اجازه انتشار عکسی که به دلالت اوراق بیمارستانی و اظهارات موکل ایشان در پرونده پزشکی،ارتباطی با موکل نداشته و ظاهرا مربوط به حادثه و تصادف بوده است را در فضای مجازی داده اند و موکل اینجانب را این بار نه در دادگاه که در نزد افکار عمومی متهم به ضرب و جرح و خشونت خانوادگی نموده اند، محل تأمل است. این که بعد از انتشار چنین عکسی و چنین ادعایی و متأسفانه به بازی گرفتن حیثیت و آبروی موکل، از سر خیرخواهی و جلوگیری از اظهارات بعدی موکل، اقدام به حذف این عکس شده است، سالب مسئولیت کیفری بانیان آن نخواهد بود و موکل این موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قضایی پیگیری خواهد نمود.

   

  ۵- توقف پخش برنامه های موکل ایشان یا خودداری از همکاری با ایشان، به هیچ عنوان ارتباطی با موکل اینجانب نداشته و مرتبط با موضوعاتی است که نزد مسئولین امر مطرح می باشد؛ هر چند به عقیده اینجانب رفتار موکل ایشان در شکستن حریم ها و دامن زدن به مسائل خصوصی زندگی و تهییج افکار عمومی می تواند مسئولین را مجبور به واکنش نماید.

   

  در پایان، همه را دعوت به تبعیت از قانون و حفظ حریم ها و حرمت ها می نمایم.

  وکیل فرزاد حسنی در مورد ادعای ازاده نامداری صحبت های جدیدی مطرح کردPrint وکیل فرزاد حسنی در مورد ادعای ازاده نامداری صحبت های جدیدی مطرح کردPDF

  لینک فایل های موجود در متن :

  رسانه | تست ۲

  منبع مطلب :

  http://khalezanak.com/

 • نظرات() 
 • شنبه 8 فروردین 1394

  در این مجموعه از ۷ گنج، سری جدید زیباترین و جدیدترین مدل های تزیین سالاد فصل را برای علاقمندان به سفره آرایی گردآوری کرده ام. با ما همراه شوید و از مدل ها لذت برده و ایده بگیرید… در این مجموعه از ۷ گنج، سری جدید زیباترین و جدیدترین مدل های تزیین سالاد فصل را برای علاقمندان به سفره آرایی گردآوری کرده ام. با ما همراه شوید و از مدل ها لذت برده و ایده بگیرید… گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین سالاد فصل مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات تزیین سالاد کاهو و کلم گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع

  در این مجموعه از ۷ گنج، سری جدید زیباترین و جدیدترین مدل های تزیین سالاد فصل را برای علاقمندان به سفره آرایی گردآوری کرده ام. با ما همراه شوید و از مدل ها لذت برده و ایده بگیرید…

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین سالاد فصل

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  مدلهای تزیین انواع سالاد فصل و کاهو

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد کاهو و کلم

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد کاهو و کلم

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد کاهو و کلم

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد کاهو و کلم

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد سبزیجات

  گلچینی از جدیدترین و زیباترین مدلهای تزیین انواع سالاد سبزیجات

  سری جدید تزیینات سالاد فصل برای مجالس

  تزیین سالاد فصل

   

  گردآوری شده توسط گروه ۷ گنج

  www.7ganj.ir

  پیشنهاد ما:

  مشاهده مجموعه مدلهای تزیین انواع سالاد

  کپی برداری بدون ذکر نام و لینک فعال به ۷ گنج مجاز نیست.

  پنجشنبه 6 فروردین 1394

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش عکس های نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر  نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش  نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر  نقاشی های آبرنگ از الکساندر واتسماش  نقاشی های آبرنگ از الکساندر عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش عکس های نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش عکس های دیدنی نقاشی های

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   نقاشی های آبرنگ از الکساندر

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

  عکس های دیدنی نقاشی های سحرآمیز آبرنگ از الکساندر واتسماش

   

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 

 • آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic